18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Dźgnął partnerkę nożem i się z nią pogodził. Następnego dnia kobieta zmarła

REKLAMA

W Lesku doszło do zabójstwa 52-letniej Beaty J. Podejrzanym o dokonanie zbrodni jest 61-letni partner ofiary – Zbigniew Ż. Wszystko zaczęło się od kłótni, którą przerwał cios zadany nożem. Mężczyzna zaczął natychmiast przepraszać ofiarę i sam ją opatrywać. Nie wezwał jednak od razu pomocy.

Para mieszkała w bloku socjalnym. Była ze sobą od kilku lat. Sąsiedzi przyznają, że tworzyli wybuchową mieszankę. – Często dochodziło między nimi do ostrych awantur, a nawet rękoczynów. Pan Zbyszek sam nie raz wybiegał na korytarz i prosili ludzi, aby wzywać policję. Początkowo wszyscy reagowali, ale oni znów się godzili i był przez jakiś czas spokój. Aż do następnej awantury – opowiada jeden z sąsiadów.

Tym razem doszło do dramatu. Według ustaleń śledczych, w piątek wieczorem 61-latek podczas sprzeczki chwycił za nóż i ugodził swoją partnerkę. Trysnęła krew i napastnik przestraszył się tego, co zrobił. Przepraszał i para pogodziła się. Nie wezwała od razu pomocy. Mężczyzna sam opatrzył rany, które zadał kobiecie.

Następnego dnia 52-latka czuła się coraz gorzej. Wówczas partner wezwał pogotowie, ale nie było go na miejscu w domu. Wrócił jednak kiedy przyjechała policja i otworzył drzwi. W mieszkaniu mundurowi znaleźli pokrwawioną kobietę. Karetka zabrała ją do szpitala. Niestety, na pomoc było już za późno. Lekarzom nie udało się uratować jej życia.

61-latek został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Prokurator przestawił mu zarzut zabójstwa. W środę (26/05), na wniosek oskarżyciela, Sąd Rejonowy w Lesku tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Zobacz też:

18-lernia Natalia zamordowana w wynajmowanym mieszkaniu. Aresztowano chłopaka ofiary

Oszust podawał się za kobietę i szantażował wirtualnych kochanków

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj