12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Szał letnich wyprzedaży. Ceny mocno spadają

REKLAMA

Promocje, przeceny, rabaty… Kto tego nie lubi? Ubrania, które miesiąc temu kosztowały ponad 300 zł, teraz można kupić nawet o 70 procent taniej. Ruszyły letnie wyprzedaże w popularnych sieciówkach, ale dopiero teraz jest szansa upolować największe okazje. Dlaczego? Bo wybór towarów jest jeszcze duży, prawie wszystkie rozmiary dostępne, a ceny mocno okrojone.

Centra handlowe zostały opanowane przez łowców nadzwyczajnych upustów. A te z dnia na dzień są coraz większe. W wielu butikach sięgają już 50 proc., a w niektórych sprzedawcy idą na całość i ścinają ceny na metkach jeszcze mocniej. Tak będzie do końca miesiąca. Z każdym tygodniem upusty są coraz większe, ale wyboru coraz mniej.

W szale zakupów nie zapominajmy jednak o kilku zasadach. Przede wszystkim, korzystając z wyprzedaży mamy dokładnie takie same prawa jak podczas zakupów po normalnych cenach. Zawsze jednak pytajmy o powód przeceny. Może się bowiem okazać, że obniżka wynika z wadliwości towaru. Jeśli tak jest i defekt jest nam znany w chwili zakupu, wówczas nie możemy tego towaru reklamować.

W wielu popularnych sieciówkach, np. w Reserved, jeśli się rozmyślimy, możemy zwrócić zakupy do 30 dni, w niektórych nawet do 100, oczywiście z metką.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj