15 C
Rzeszów
poniedziałek, 2 października, 2023

Klient znalazł fortunę. 61-latce spadł kamień z serca

REKLAMA

Kilkadziesiąt tysięcy złotych odzyskała 61-letniej mieszkanka Rzeszowa. Kobieta w jednym łańcuckich lokali gastronomiczny zgubiła pieniądze przygotowane na zakup samochodu. Na szczęście zgubę znalazł jeden z klientów. Przekazał ją od razu menadżerowi lokalu, który o całej sytuacji zawiadomił policję.

W połowie listopada, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu znacznej kwoty pieniędzy na terenie jednej z łańcuckich kawiarni. Według informacji przekazanych przez menadżera lokalu pieniądze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych, leżały pod jednym ze stolików. 

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że plik gotówki znalazł jeden z klientów lokalu. Uczciwy mężczyzna przekazał pieniądze 28-letniemu pracownikowi kawiarni, a ten o całej sytuacji zawiadomił policję. Zabezpieczone pieniądze następnie zostały zdeponowano w łańcuckiej komendzie. 

Właścicielką zguby okazała się 61-letnia mieszkanka Rzeszowa. Kobieta przygotowaną gotówką chciała zapłacić za zakup samochodu. Dzięki uczciwości i wzorowej postawie znalazcy i pracownika kawiarni kobieta odzyskała całą zgubioną kwotę pieniędzy.

źródło: KPP Łańcut

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA