13.3 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023

Lady Gaga na Oscarach ratuje fotoreportera

Nie łatwo być fotoreporterem na takiej imprezie. Z jednej strony największa gwiazdy, z drugiej – tłum konkurentów. Jeden fałszywy krok może oznaczać wywrotkę!

REKLAMA

Niefortunna przygoda przytrafiła się fotoreporterowi podczas oscarowej gali w Los Angeles. Właśnie alejką gwiazd, po szerokim dywanie, kroczyła piosenkarka Lady Gaga. Fotograf – tak jak inni – zaczął strzelać fotki z każdej możliwej strony, aby złapać jak najlepsze ujęcie. Ale to najlepsze go ominęło! Nagle potknął się i wywinął kozła.

Choć piosenkarka go minęła, usłyszała trzask. Wtedy zapomniała o swojej roli, że ma dumnie kroczyć i jak najlepiej prezentować się w swojej pięknej sukni. Zrobiła coś, czego nie zrobili koledzy po fachu reportera, który się przewrócił. Natychmiast odwróciła się i podbiegła do niego, aby mu pomóc.

CZYTAJ TEŻ:  Usta XXL. Swoje pocałunki wystawia na aukcji

Naturalny odruch: niezależnie kim jesteś, gdzie jesteś, zawsze jesteś człowiekiem. – To bardzo miłe z twojej strony – krzyknął ktoś z tłumu.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
13.3 ° C
14.4 °
12 °
62 %
4.1kmh
0 %
pt.
17 °
sob.
15 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
-0 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu