22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Lady Gaga na Oscarach ratuje fotoreportera

REKLAMA

Nie łatwo być fotoreporterem na takiej imprezie. Z jednej strony największa gwiazdy, z drugiej – tłum konkurentów. Jeden fałszywy krok może oznaczać wywrotkę!

Niefortunna przygoda przytrafiła się fotoreporterowi podczas oscarowej gali w Los Angeles. Właśnie alejką gwiazd, po szerokim dywanie, kroczyła piosenkarka Lady Gaga. Fotograf – tak jak inni – zaczął strzelać fotki z każdej możliwej strony, aby złapać jak najlepsze ujęcie. Ale to najlepsze go ominęło! Nagle potknął się i wywinął kozła.

Choć piosenkarka go minęła, usłyszała trzask. Wtedy zapomniała o swojej roli, że ma dumnie kroczyć i jak najlepiej prezentować się w swojej pięknej sukni. Zrobiła coś, czego nie zrobili koledzy po fachu reportera, który się przewrócił. Natychmiast odwróciła się i podbiegła do niego, aby mu pomóc.

Naturalny odruch: niezależnie kim jesteś, gdzie jesteś, zawsze jesteś człowiekiem. – To bardzo miłe z twojej strony – krzyknął ktoś z tłumu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj