25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Groza w Myscowej

Kurier przegrał z nurtem

REKLAMA

To nie pierwszy raz, kiedy nie można do Myscowej dojechać brodem. Teraz rzeka Wisłoka ma wysoki poziom. Nurt jest bardzo silny.

W Wielki Piątek, 29 marca w pułapkę wpadł kurier jadący białym busem. Wjechał na betonowe płyty, którymi wyłożone jest dno rzeki. Niestety, nurt okazał się za silny. Pojazd został zepchnięty z podjazdu i zawiesił się. Jeszcze chwilę, a mógł zostać całkiem zepchnięty i dalej wleczony w dół rzeki.

Do akcji wkroczyli strażacy. To oni uratowali szofera i wyciągnęli auto na brzeg.

To nie pierwszy raz. kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Dojazd do wsi jest utrudniony. Przeprawa brodem skraca drogę o 20 km. Mieszkańcy proszą o most, ale nikt nie chce go zbudować. Powód? W planach jest zalanie tych terenów i zbudowanie tamy, podobnej, do tej w Solinie. Ale o tym mówi się od 50 lat. Na razie to tylko zamierzenia, które nie wiadomo kiedy zostaną zrealizowane. Na razie cierpią mieszkańcy i przyjezdni.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj