10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Budda podrzucił do Domu Dziecka skrzynię. W środku 100 000 zł!

REKLAMA

Niezwykła historia z Domu Dziecka w Długiem w gminie Jedlicze koło Jasła. 1 lipca około godz. 7 ktoś przed budynkiem zostawił metalową skrzynię, owiniętą łańcuchem z kłódka na kod. Była też dołączona kartka „Proszę się nie bać. Paczka to darowizna. Nic groźnego”.

Darczyńca zadzwonił wcześniej do lokalnego portalu podając kod 7777, który odblokował kłódkę. Na miejsce przyjechali policjanci. Kiedy skrzynię otwarto, w środku były słodycze i gotówka. Wcale niemała. Tajemniczy darczyńca zostawił – 100 000 złotych!

Pieniądze trafiły na konto placówki. – Pomyślimy na co je wydamy. Potrzeb jest bardzo wiele – mówi pani Monika, szefowa placówki.

W Domu Dziecka przebywa 14 podopiecznych, sam budynek – pałacyk liczy ponad 100 lat.

Kto jest tajemniczą darczyńcą? Jutuber Budda, który tego samego dnia w Rzeszowie tankował kierowcom za darmo paliwo, wywołując korek na pół miasta. Sam Budda napisał na Twitterze: „Skrzynka pełna Cashu wypełnionaaaa aż po brzegiiii”. Potem na swoim kanale YouTube ujawnił całą prawdę. Zrobił filmik, w którym odsłonił kulisy całej akcji, w ramach której rozdał aż 1 000 000 zł.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj