12.7 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Kto strzelał do Czesia?

REKLAMA

Biedny kundelek Czesio. Zagubił się w okolicach Pawłosiowa w powiecie jarosławskim. Był bardzo ufny, dlatego stał się łatwym celem dla złego człowieka, który potraktował go jak tarczę strzelniczą.

Drań bez serca celował z wiatrówki i wpakował w pieska 5 kulek ze śrutu. Czesio uciekł do lasu, ale kiedy zobaczył ludzi, znów im zaufał. Przybiegł, szukając pomocy i tym razem znalazł dobroć. Zaopiekowała się nim pani Kinga, która zabrała pieska do lecznicy dla zwierząt Ada w Przemyślu. Tu okazało się, że zwierzak ma nie tylko rany postrzałowe, ale również wiele pasożytów. Zaatakowały go kleszcze wywołując groźną chorobę.

Psiak na szczęście jest w dobrych rękach. Jego opiekunowie robią wszystko, aby wrócił do zdrowia, a potem znalazł dobry dom.

Czesio ofiara ludzkiej bestii w kałuży krwi znaleziony w lesie https://pomagam.pl/czesiozkulami …Rana otwarta Kleszcz na kleszczu a wewnątrz mnóstwo śmiercionośnych śrutów. Błaga o pomoc. Pomożesz Mu? Bestia strzelała żeby konał w męczarniach. Tak żeby bolało żeby trafić i okaleczyć żeby zabić. Wyrzucony do Lasu pozostawiony na koniec Na szczęście spacerowicze zlitowali się i zabrali Czesia do nas. Czesio potrzebuje pomocy. Nie zostawiaj Go prosimy. Czesio chce żyć. Okaż Mu serce. Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych ul. Zamoyskiego 15 37-700 Przemyśl Santander Bank Polska S.A : 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000 W tytule: Pomoc dla Zwierząt Przelewy z zagranicy Swift : WBKPPLPP IBAN: PL27150016341216300543900000 #Czesio #Legalnapatologia #NiekochaneZwierzęta #razem #pomoc #wsparcie #Przemyśl #Polska #zwierzęta #Love #CentrumAdopcyjneADA #Fundacjaada

Opublikowany przez Fundacja ADA Centrum Adopcyjne Niedziela, 16 października 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj