20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Najpierw jej nie chciał, potem chciał. Zaskakujący finał „romantycznej” kolacji

REKLAMA

Padło jedno słowo za dużo i się zaczęło. Między parą znajomych z Krosna wybuchła kłótnia. Atmosfera siadła i prysnął czar uroczego wieczornego spotkania przy kieliszku. Gospodarz postanowił się pozbyć swojego gościa w dość nietypowy sposób. Zadzwonił na policję i zgłosił… napad.

41-latek miał już dość swojej znajomej 42-latki. Kiedy zadzwonił na policję powiedział, że kobieta zraniła go nożem. Prosił o pilną pomoc. Na miejsce na sygnale przyjechała policja. Ustalono, że nic się takiego nie stało, a zgłoszenie jest zmyślone. Żartowniś otrzymał mandat za nieuzasadnione wezwanie służb. Ale to był nie jedyny jego kłopot z prawem tej nocy. Zaraz jednak do tego wrócimy.

Na razie skupmy się na kobiecie. Wkurzona opuściła swojego towarzysza. Wyszła na ulicę i tam zaczęła wykrzykiwać wulgarne teksty. Stróże prawa natychmiast zareagowali. Uznali, że lepiej będzie jak 42-latka zostanie zatrzymana do wytrzeźwienia.

Wkrótce jej niedawny współbiesiadnik zatęsknił. Wybaczył wszystkie złości, wsiadł w samochód i przyjechał do komendy wykupić lubą, aby nie cierpiała w celi. Policjanci stwierdzili, że jak najbardziej może podzielić jej los. On także został zatrzymany do wytrzeźwienia. Miał 2,5 promila alkoholu i popełnił przestępstwo. Kierował bowiem autem po pijanemu. Odebrano mu prawo jazdy. Do tego grozi mu do 2 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj