30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Co za podłość! Zniszczyli jedną trzecią wiat przystankowych

REKLAMA

Nowoczesne i estetyczne wiaty przystankowe cieszyły mieszkańców niespełna dwa lata. Wandale w kilka tygodni zniszczy 30 z nich – to jedna trzecia wszystkich znajdujących się na terenie miasta.

Sprawcy porozbijali szyby, poniszczyli ławki i kosze na śmieci. Osobny problem stanowią osoby zostawiające nalepki z reklamami rozmaitych usług. Bardzo trudno jest je potem usunąć.

– Wszystkie akty wandalizmu miały miejsce tam gdzie nie ma monitoringu. Zatem wybór miejsca dokonywany jest z rozmysłem i uwzględniane jest ryzyko „wpadki”. To świadczy jednoznacznie o tym, że sprawca lub grupa sprawców, planuje swoje działania w taki sposób aby pozostać nierozpoznanymi – uważają urzędnicy. Apelują o pomoc w ujęciu niszczycieli.

Warto zawsze reagować w takich przypadkach – wystarczy zadzwonić pod nr 112.

– Za każdą niewykrytą szkodę płaci każdy mieszkaniec. Naprawa 16 wiat zniszczonych od początku roku do połowy lutego kosztowała ponad 7 tys. zł – mówią urzędnicy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj