8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wandal ciął gumę bez litości. Uszkodzenia w 32 autach

REKLAMA

Wandal w Krośnie jeden nocy pociął opony w 32 zaparkowanych samochodach. Teraz 26-letni Patryk B. odpowie przed sądem.

Mężczyzna grasował w nocy z 1 na 2 maja 2022 r. Śledczym nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Po prostu chciał się wyżyć i postanowił dokuczyć właścicielom samochodów. Użył noża, którym ciął jedną lub dwie opony w aucie.

Rano kierowcy byli załamani. Spiesząc się do pracy z wielkim zaskoczeniem odkrywali, że mają kapcia. Poszkodowani popadli w duże koszty. Musieli kupować nowe opony, bo przecięta guma nie dawała się naprawić. W sumie straty wyliczono na 12 tysięcy złotych.

Wandal upodobał sobie osiedle Markiewicza w Krośnie. Policjanci przejrzeli wszystkie możliwe monitoringi i wpadli na trop chuligana. Okazał się nim 26-latek. Mężczyzna przyznał się do winy. Będzie odpowiadał za zniszczenie mienia, za co grozi do 5 lat więzienia. Prokuratura skierowała już sprawę do sądu. Sąd może zobowiązać oskarżonego do naprawy wyrządzonych krzywd.

Zobacz też:

Dramat przez pękniętą oponę

„Kamikadze” z BMW wpadł na Podkarpaciu

Śmieciarka przejechała pracownika

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj