18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Szalona ucieczka przed policją. Padły strzały

REKLAMA

Nawet 5 lat więzienia grozi 34-latkowi z Krosna za ucieczkę przed policjantami. Aby zatrzymać drogowego pirata mundurowi użyli broni. Tylko cud sprawił, że nikomu nic się nie stało.

W poniedziałek około godz. 23.30 patrol sprawdzał prędkość samochodów na ul. Jana Pawła II w Krośnie. Kierowca granatowego renault laguna miał na liczniku dużo więcej niż pozwalają znaki. Mundurowi chcieli go zatrzymać, ale szofer zignorował polecenie i tylko dodał gazu.

Auto pomknęło w kierunku Sanoka. Uciekinier wszelkimi sposobami chciał zgubić policyjny ogon i popełniał kolejne wykroczenia. Pędził z ogromną prędkością, przejechał czerwone światło, a w swoim samochodzie wyłączył reflektory. Pędzące w ciemności nieoświetlone renault stwarzało ogromne zagrożenie.

W Rymanowie doszło do kolizji z radiowozem. Kierowca porzucił auto ze swoją 29-letnią pasażerką i próbował uciec pieszo. Wtedy padły dwa strzały oddane przez policjantów w powietrze. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że to 34-letni mieszkaniec Krosna. Nie chciał dmuchać w alkomat. Pobrano od niego krew do badań.

Policjanci wyjaśniają powody zachowania kierowcy. Za samą ucieczkę grozi mu do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj