18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Obraził w komentarzu. Policjanci postanowili tego nie darować

REKLAMA

– Nie ma zgody na bezprawne działania oczerniające dobre imię dziesiątek tysięcy policjantów, którzy z narażeniem życia pełnią codzienną służbę w trudnych czasach pandemii – piszą policjanci z Krosna. Ostatnio zareagowali na obraźliwy komentarz zamieszczony pod tekstem w lokalnym portalu. Jego autor porównał funkcjonariuszy do nazistów. Wkrótce przeprosił za te słowa.

W minionym tygodniu na jednym z krośnieńskich osiedli policjanci podjęli interwencję wobec grupy osób nieprzestrzegających obowiązku zakrywania ust i nosa. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami. Artykuł o tym zdarzeniu pojawił się na lokalnym portalu.

Pod tekstem czytelnicy w komentarzach krytykowali działania krośnieńskich funkcjonariuszy. Autor jednego z wpisów porównywał ich do nazistowskich zbrodniarzy, co wywołało powszechne oburzenie wśród policjantów.

– Krzywdząca i niesprawiedliwa opinia o funkcjonariuszach, którzy codziennie z narażeniem swojego zdrowia i życia pełnią służbę na rzecz mieszkańców regionu, nie mogła zostać zlekceważona. Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie, przy wsparciu kierownictwa jednostki, podjął zdecydowane działania zmierzające do usunięcia krzywdzącego wpisu – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Komendy Miejskiej.

Stróże prawa dotarli do autora komentarza. Szef krośnieńskich związkowców przeprowadził z nim rozmowę. Internauta wyraził skruchę i opublikował pisemne przeprosiny na łamach portalu, gdzie wcześniej zamieścił swój wpis. Swoje zachowanie tłumaczył emocjami. „Każdy w życiu ma zły dzień. Popełniłem błąd i za niego bardzo przepraszam” – napisał.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj