23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Brutalny atak na taksówkarza. Pobity kierowca trafił do szpitala

REKLAMA

W Krośnie doszło do brutalnego ataku na taksówkarza. 41-letni mężczyzna został dotkliwie pobity przez swoich niedoszłych pasażerów. Napastnicy wściekli się na szofera, bo ten odmówił im przewiezienia dużego psa.

Wszystko działo się w sobotę około godz. 20 na ul. Ordynackiej. Klienci zamówili kurs, ale wcześniej nie wspomnieli, że zamierzają jechać razem z psem. Kiedy kierowca przyjechał na miejsce, pasażerowi próbowali do osobowego auta wprowadzić dużego czworonoga, ale szofer zaprotestował i odmówił wykonania zlecenia. Doszło do kłótni i rękoczynów.

– Taksówkarz został zaatakowany przez agresywnego mężczyznę i towarzyszącą mu kobietę, którzy uderzali pokrzywdzonego pięściami i kopali po całym ciele. Dołączył do nich jeszcze inny mężczyzna, który również zadawał uderzenia leżącemu na ziemi kierowcy – relacjonuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Trójka napastników zmęczyła się biciem i przestała. Potem odeszła w swoją stronę. Pobity szofer wezwał pomoc i w poważnym stanie trafił do szpitala.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali uczestniczącego w pobiciu napastników. Najpierw ujęto 55-latk, który ukrył się w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej. Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafiła 29-letnia kobieta oraz jej 27-letni kompan. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol.

Zatrzymanym grozi nawet 3 lata więzienia.

Zobacz też:

Skatował dostawcę bejsbolem i uciekł w Polskę

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj