24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Pierwszy występ po koronacji i już stał się bohaterem narodu. Wielki gest z łyżką do butów

REKLAMA

Król Karol III i jego pierwszy oficjalny występ po koronacji okazał się nieco niecodziennym wydarzeniem. Zamiast spotkań dyplomatycznych i przemówień, brytyjski monarcha zajął się czymś zupełnie innym. Media już skwitowały jego gest: Król zrobił łyżkę do butów!

Król odwiedził Uniwersytet Cambridge i na trawniku wbił pierwszy szpadel otwierając grunt pod nowe laboratorium, którego celem jest przyspieszenie rozwoju lotnictwa. Ale nie to skupiło największą uwagę mediów.

Jedna z pań w grząskim trawniku zostawiła swój but. Król widząc całą sytuację postanowił osobiście poradzić sobie z problemem, co wywołało niemałe zaskoczenie wśród jego otoczenia. Szybko okazało się, że ma swoje metody. Podtrzymał kobietę, aby mogła włożyć nogę z powrotem do swojego pantofelka.

„Królewskie dzieło”, jak nazywają to media, stało się hitem w całym kraju. W tabloidach pojawiły się zabawne nagłówki o królu, który zrobił łyżkę do butów.

Wielu Brytyjczyków uważa jednak, że takie podejście do problemów codziennych pokazuje, że Karol jest prawdziwym człowiekiem, który wie, jak sobie radzić w każdej sytuacji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj