7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Kraksa przed granicą. Autokar zderzył się z lawetą

REKLAMA

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Hurko, nieopodal przejścia granicznego w Medyce w powiecie przemyskim. Ukraiński autokar najechał na tył ciężarowej lawety, także z Ukrainy.

Kursowy autokar jechał z czeskiego miasta Kdyně do Kijowa na Ukrainie. Tuż przed granicą – na drodze nr 28 między Przemyślem a Medyką – doszło do zderzenia. Kierowca najechał na tył ciężarówki, wiozącej kilka osobowych samochodów. Policja ustaliła, że ciężarówka była niedostatecznie oświetlona, a 60-letni szofer autokaru nie zachował ostrożności, co na koniec skończyło się dla niego mandatem.

Siła zderzenia była potężna. Przód autokaru został poważnie rozbity, powypadały w nim szyby. Z lawety spadło kilka przewożonych pojazdów. Jeden z nich znalazł się w rowie. Inne auta zostały też dodatkowo uszkodzone. Dodatkowo, bo większość z nich była już rozbita wcześniej. Kierowca przewoził auta powypadkowe.

Na szczęście nie było ofiar.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj