25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Kraksa autokaru z pielgrzymami

REKLAMA

Nieszczęśliwa przygoda spotkała pielgrzymów z Lublina, którzy wracali z Kalwarii Pacławskiej pod Przemyślem.

Autokar pątników w niedzielę 14 maja zaliczył kraksę. Właśnie wyjechał z klasztoru i zjeżdżał z góry wąską drogą. Pojazd za bardzo skręcił na pobocze, aby wyminąć się z innym autokarem. Grunt okazał się grząski. Autokar Lubelaków przechylił się do rowu.

Na szczęście nikomu z 45 pasażerów nic się nie stało. Podróżni sami opuścili unieruchomiony pojazd.

Opowiadają, że choć wydarzenie było stresujące, to byli wdzięczni za to, że nikt nie ucierpiał w wyniku kraksy.

Grupa pątników z Lublina przyjechała do Kalwarii Pacławskiej, by przeżyć duchowe doświadczenie i pomodlić się przed figurą Matki Boskiej. Pielgrzymka ta była dla nich wyjątkowym wydarzeniem, dlatego też w momencie kolizji byli bardzo poruszeni. Dodatkowy kłopot: uszkodzony autokar nie nadawał się do dalszej jazdy. Trzeba było zorganizować pojazd zastępczy. A to trochę trwało i reszta planów musiała ulec zmianie.

Choć całe zdarzenie zakończyło się szczęśliwie, to warto zawsze pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Wypadki są niestety nieprzewidywalne i mogą się zdarzyć każdemu. Dlatego ważne jest, aby zawsze przestrzegać zasad bezpieczeństwa i być ostrożnym na drodze.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj