16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nieładne zachowanie kobiety na basenie. Połasiła się na zgubę

REKLAMA

Kradzież nie popłaca, a znalezione i przywłaszczone to inaczej kradzione. O tych wszystkich prawdach świata przekonała się 45-latka, która capnęła nieswój portfel na basenie w Nowej Dębie.

Zguba wypadła w szatni właścicielowi, który przyjechał odebrać z pływalni syna. Dopiero w parkingu złapał się za kieszeń i głowę. Odkrył, że gdzieś przepadł jego portfel. W środku było prawie 1200 zł. Szybko wrócił do budynku. Przeszukał wszystkie miejsca, ale po zgubie nie było śladu. Ale na szczęście jeden ze świadków zwrócił uwagę na kobietę, która podniosła znaleziony portfel. Mężczyzna zapamiętał nawet numery auta, którym odjechała.

Policjantom te namiary ułatwiły dochodzenie. Szybko zapukali do podejrzanej 45-latki. Zaskoczonej nieuczciwej znalazczyni nie pozostawało nic innego jak zwrócić to, co zabrała. Portfel wrócił do właściciela.

Ale to nie koniec historii. Kobieta odpowie za przywłaszczenie cudzej rzeczy przed sądem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj