15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Strażacy gasili pożar, okradł ich nastolatek

REKLAMA

16-latek okradł strażaków z Rudnika nad Sanem, którzy walczyli z pożarem warsztatu samochodowego. W ujęciu złodzieja pomogło zdjęcie z miejsca akcji.

Rabuś zabrał z wozu gaśniczego piłę spalinową i z kolegą odjechał rowerem. Wkrótce młodzieńcy umówili się z kupcem. Sprzedali mu piłę za 300 zł i kupili za to alkohol.

Zuchwały rabunek poruszył nie tylko strażaków. Piła miała dopiero 2 miesiące.

– Straciliśmy sprzęt potrzebny do działań przy pożarach oraz powalonych drzewach. Jesteśmy bardzo zawiedzeni i rozgoryczeni, albowiem nawet nie przyszło nam na myśl, że taka sytuacja może się zdarzyć podczas ratowania czyjegoś mienia – napisali druhowie OSP.

Sprawa kradzieży stała się bardzo głośna. Strażacy niemal natychmiast otrzymali w prezencie nową piłę od posła Zbigniewa Chmielowca.

Ale teraz okazuje się, że skradziony sprzęt się odnalazł. Odzyskali go policjanci, którzy namierzyli rabusia.

Złodziej mocno się zdziwił, kiedy zobaczył zajeżdżający przed dom radiowóz. Ze strachu uciekł na strych.

W ujęciu sprawcy pomogło zdjęcie z miejsca akcji. Widać było na nim młodzieńca niosącego piłę. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj