16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Alarm! Mruczek na drzewie!

REKLAMA

Miau, miau… Rozpaczliwe wołanie kotka niosło się na całą okolicę. Mieszkańcy nie mogli jednak sami pomóc małemu futrzakowi. Na pomoc wezwano straż ogniową!

Do nietypowej akcji doszło w Sokolnikach koło Tarnobrzega. Kociak wdrapał się prawie na sam szczyt kilkunastometrowego drzewa. Być może spłoszył go jakiś pies. Wystraszony Mruczek uciekał i tak się rozpędził, że wpadł w pułapkę bez wyjścia. Sam nie potrafił się wycofać i bezpiecznie zejść na ziemię. Z wielką nadzieją w oczach obserwował jak zajeżdża czerwony ratowniczy wóz.

Druhowie OSP wyciągnęli najdłuższą drabinę jaką mieli na stanie. Jeden z ratowników wszedł na szczyt drabiny i chwycił zwierzaka.

Strażacy spisali się na medal. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem!

Zdarzenie nr. 25/2021 08.12.2021 Godzina alarmowania: 10:17 MZ – Kot na drzewie Miejscowość : Sokolniki ul. Kwiatowa Siły i środki: OSP Sokolniki

Opublikowany przez OSP Sokolniki Środa, 8 grudnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj