22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Alarm! Mruczek na drzewie! Akcja druhów OSP w Medyce

REKLAMA

Alarm! Mruczek na drzewie! Na ratunek pospieszyli druhowie OSP w Medyce. Akcja zakończyła się sukcesem. Wystraszony kociak cały i zdrowy wrócił na ziemię.

Czarny kociak spacerował po wsi Leszno, kiedy strachu napędziły mu agresywne psy. Zdesperowany zwierzak ratował się ucieczką na drzewo. Tak się rozpędził, że znalazł się kilka metrów nad ziemią. Przycupnął sobie na konarze i miał problem, aby zejść. Mruczek bardzo się bał i tylko rozpaczliwie miauczał. Na szczęście ktoś usłyszał jego wołanie o ratunek i zawiadomił strażaków.

Na pomoc przyjechali druhowie OSP w Medyce. Nie musieli ściągać podnośnika, wystarczyła długa drabina. Jeden z ratowników wspiął się na jej szczyt, chwycił kociaka i bezpiecznie sprowadził go na ziemię. Akcja zakończyła się sukcesem.

Dnia 15 listopada 2020 r. Jednostka Operacyjno-Techniczna w Medyce została zadysponowana do miejscowości Leszno….

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Medyce Niedziela, 15 listopada 2020

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj