14.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Koszmar na dworcu w Jarosławiu. Ofiara miała 70 lat

REKLAMA

Koszmarny wypadek wydarzył się w Jarosławiu. 70-latek rzucił się pod jadący pociąg.

Do tragedii doszło w święto Trzech Króli. 70-latek – mieszkaniec powiatu lubaczowskiego – pojawił się na stacji w Jarosławiu.

Z ustaleń policjantów wynika, że nagle wtargnął nagle na tory, wprost pod jadący w kierunku stacji Przemyśl pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.

Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy. Z powodu wypadku ruch kolejowy na tym odcinku został zaburzony. Pasażerowie feralnego składu musieli w dalszą drogę pojechać innym pociągiem.

Gdy potrzebujesz pomocy

Inres24 z reguły nie informuje o przypadkach samobójstw, aby nie zachęcać do naśladownictwa, chyba że ze względu na okoliczności zdarzeń, poświęca się szczególną uwagę.

Jeśli jesteś przygnębiony lub masz myśli samobójcze, skontaktuj się natychmiast z poradnią: telefonu zaufania 116 123 dla dorosłych i 116 111 dla dzieci. są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj