6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Koszmar na A4. Dwa wypadki i 7 aut rozbitych. Niemal w tym samym miejscu!

REKLAMA

Fatalne miejsce na A4? Dla poszkodowanych na pewno. Aż siedem aut zostało rozbitych koło Łańcuta. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzeń.

W jednym wypadku zderzyły się 4 auta, w drugim 3. Oba zdarzenia działy się niemal w tym samym miejscu, ale w odstępie kilku godzin. Niewątpliwie wpływ miała fatalna pogoda. W Wielki Czwartek jazdę utrudniał padający śnieg. Łatwo można było stracić przyczepność na mokrej, śliskiej jezdni.

Jakie są ustalenia policji?

W pierwszym zdarzeniu kierujący pojazdem marki Hyundai, nie dostosował prędkości do warunków, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bariery ochronne. Jadące za nim pojazdy – osobowy fiat oraz dostawczy bus marki Volkswagen, zatrzymały się na prawym pasie. Wtedy uderzyła w nie ciężarówka. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby.

Kolejne zdarzenie miało miejsce kilka godzin później, niecały kilometr od wcześniejszego wypadku. Jak wstępnie ustalono, jadący lewym pasem kierowca hyundaia, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim mini coopera. Uderzony pojazd zderzył się następnie z jadącym prawym pasem lexusem.

Wypadki na A4
Wypadek na A4 | Fot. KPP Łańcut
Wypadki na A4
Wypadek na A4 | Fot. KPP Łańcut

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj