14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Koszmarny wypadek na pastwisku. Adama (†25) wciągnęła kosiarka

REKLAMA

Młodzieniec położył się w trawie na pastwisku. Po chwili przejechała po nim kosiarka, która wciągnęła ofiarę w swoje ostrza. Nie było szans na ratunek. Adam (†25 l.) zginął na miejscu.

Ten makabryczny wypadek wydarzył się w poniedziałek – 19 lipca około godz. 19.30 w Moszczańcu w powiecie krośnieńskim. Na pastwisku trwało wielkie koszenie. Przyjechały dwa duże traktory z doczepionymi kosiarkami bijakowymi. 25-letni Adam chwilę wcześniej rozmawiał z jednym z traktorzystów – znajomym 22-latkiem. Krótko mu towarzyszył jako pasażer w kabinie. Potem wysiadł i odszedł. Nikt nie wiedział, że zamiast wrócić do domu, mężczyzna położył się na skraju pola w trawie i prawdopodobnie usnął. 22-latek nie zauważył kolegi. Dopiero jak ciągnik zaczął gasnąć, operator spojrzał na kosiarkę i dokonał makabrycznego odkrycia.

Ofiara została zmasakrowana. Próbowano ją reanimować. Ściągnięto śmigłowiec, ale szans na ratunek nie było żadnych. 25-latek zginął na miejscu.

Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Adam pochodził z sąsiedniej miejscowości. Zostawił zrozpaczonych rodziców, z którymi mieszkał. Wszyscy sąsiedzi współczują rodzinie tak wielkiej tragedii.

Jak poinformowała policja – 22-letni operator ciągnika był trzeźwy.

Policja apeluje o rozsądek i ostrożność podczas prac polowych:

Każdego roku podczas prac polowych dochodzi do tragicznych w skutkach wypadków. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w czasie obsługi maszyn rolniczych oraz odpowiedzialnych zachowaniach w sytuacji, gdy znajdujemy się w bezpośrednim zasięgu działania tych maszyn.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj