18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Konrad Fijołek: Wybudujemy w Rzeszowie park wodny!

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek obiecuje zbudowanie w na Staromieściu aquaparku. W tej sprawie rozmawiał z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem. Gość wyraził nie tylko poparcie dla kandydata, ale również zaoferował pomoc w zrealizowaniu inwestycji. Warto z niego skorzystać, bo wrocławski aquapark jest jedynym w Polsce dochodowym obiektem tego typu.

-Jestem przekonany, że Rzeszów będzie się rozwijał z ludźmi, którzy w sercu mają samorząd – powiedział Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. – Cała „polska rodzina samorządowa” mocno trzyma kciuki za Rzeszów, za Konrada!

Konrad Fijołek, kandydat na Prezydenta Miasta Rzeszowa, zadeklarował:

– Wybudujemy w Rzeszowie park wodny, ale chcemy do tego tematu podejść odpowiedzialnie, aby ta inwestycja była dochodowa – zaznaczył kandydat, tłumacząc powody zaproszenia na rozmowę o tym projekcie prezydenta Wrocławia – Jacka Sutryka.

– Mamy konkretne miejsce na Staromieściu, z łatwym dojazdem, przymierzamy się do wizualizacji, rozmawiamy z architektami i to już jest realne. I może też być opłacalne – zaznaczył Konrad Fijołek.

– Rozmawialiśmy o projekcie wrocławskiego aquaparku, mając nadzieję, że i w Rzeszowie też taki powstanie – powiedział Jacek Sutryk. – Projekt budowy wrocławskiego aquaparku rozpoczęliśmy w 2007 roku i teraz jest on jedynym dochodowym parkiem wodnym w Polsce. Generuje przychód 45-48 mln zł, a zysk to 3 mln zł. Odwiedza go 2 mln osób rocznie z Wrocławia i okolic. Teraz budujemy kolejne mniejsze tego typu ośrodki – dodał.

Prezydent Wrocławia wyraził swoje poparcie dla Konrada Fijołka. – Jestem przekonany, że Rzeszów będzie się rozwijał z ludźmi, którzy w sercu mają samorząd – tłumaczył Jacek Sutryk. – Cała polska rodzina samorządowa mocno trzyma kciuki za Rzeszów, za Konrada!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj