20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Konrad Fijołek w aplikacji RZE.City. Co to takiego?

REKLAMA

Konrad Fijołek chce być nowoczesnym kandydatem na prezydenta Rzeszowa. W czwartek (27/05) zaprezentował mobilną aplikację RZE.City. Co to takiego?

– „RZE.City to aplikacja dla mieszkańców Rzeszowa, stworzona na potrzeby trwającej kampanii wyborczej, która ma ułatwić kontakt ze mną i osobami działającymi w sztabie wyborczym – zapowiedział Konrad Fijołek.

Funkcjonalna i estetyczna aplikacja w zamyśle jej twórców będzie
informować mieszkańców o nadchodzących wydarzeniach, spotkaniach w ramach trwającej kampanii, z całym harmonogramem nadchodzących spotkań i konferencji prasowych.

– Docelowo, rzeszowska aplikacja będzie posiadała funkcję Zgłoszenia
Problemu i Interaktywnej Mapy Potrzeb, dające możliwość zgłoszenia
problemu i włączenia mieszkańców miasta w realny problem kształtowania otaczającej rzeczywistości i jej kreowania. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości aplikacje poszerzymy o takie
funkcjonalności jak programy lojalnościowe – nagradzające chociażby osoby poruszające się po Rzeszowie na rowerach.  Tak byśmy w erę i kulturę smart city wkroczyli z przytupem – podkreślał podczas czwartkowej konferencji Konrad Fijołek.

Aplikacja do pobrania bezpłatnie w sklepie Play od najbliższego
poniedziałku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj