18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Konrad Fijołek na spacerze w Parku Papieskim z miłośnikami zwierząt. Będzie zakaz wstępu cyrkom?

REKLAMA

Wspólny spacer i rozmowy o czworonożnych mieszkańcach miasta. W Parku Papieskim Konrad Fijołek spotkał się z miłośnikami zwierząt. Efektem tego będą konkretne rozwiązania, ułatwiające życie zwierząt w mieście.

– Są tu osoby i środowiska, które na co dzień zajmują się prawami zwierząt, pracą ze zwierzętami, opieką nad nimi i tak naprawdę edukowaniem wszystkich nas w tym względzie… – przedstawiał swoich gości Konrad Fijołek.

Do rozmów o zwierzętach, ich prawach i opiece nad nimi włączyli się Małgorzata Tracz – posłanka na Sejm RP i przewodnicząca Partii Zielonych i Wojciech Kubalewski – przewodniczący Partii Zielonych.

Małgorzata Tracz zaznaczyła, że te rozmowy o zwierzętach z mieszkańcami i fundacjami są dowodem na to, że Konrad Fijołek całościowo myśli o mieście. O wszystkich mieszkańcach, także tych czworonożnych. Doceniła pomysł parków dla psów, potrzebnych dla czworonogów i dla ich właścicieli, ale także dla osób ,które wolą spacerować po parku bez towarzystwa zwierząt. Doceniła też pomysł eko-patrolu, czyli wydzielenia ze straży miejskiej grupy, która będzie dbała o zwierzęta domowe i dzikie.

Przedstawiciele Fundacji Viva zwrócili się z prośbą o wprowadzenie zakazu wstępu cyrków do Rzeszowa. – Załatwione – odparł Konrad Fijołek.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj