22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Konik nie przeżył wypadku. Woźnica był pijany

REKLAMA

Woźnica miał promil alkoholu. Jazda w takim stanie, a także po zmroku, była proszeniem się o wypadek. W końcu do niego doszło.

Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ropczycach. Kierujący renault zderzył się z zaprzęgiem konnym. Woźnica trafił do szpitala. Miał blisko promil alkoholu w swoim organizmie.

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło przed godz. 18 na ul. Zielonej. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, podczas wymijania doszło do zderzenia zaprzęgu konnego z kierującym renault. Mężczyzna kierujący zaprzęgiem konnym został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie. Trójce pasażerów zaprzęgu konnego i kierującemu renault nic się nie stało. Zwierzę zginęło w tym zdarzeniu.

Policjanci wykonali czynności procesowe, co pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Za prowadzanie w stanie nietrzeźwości po drodze publicznej pojazdu innego niż mechaniczny grozi kara aresztu lub kara grzywny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj