27.4 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Kolędowanie zaliczone. Wspaniały koncert na Matysówce

REKLAMA

2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. To wydarzenie kończy cykl świąt Bożego Narodzenie. W kościołach rozbierane są żłóbki, choinki i przestaje się śpiewać kolędy. Zatem to była już ostatnia okazja, aby jeszcze w podniosłym nastroju, na Matysówce w Rzeszowie wysłuchać tego wyjątkowego koncertu!

Koncert kolęd odbył się w niedzielę 29 stycznia w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski. Wystąpili młodzi artyści z Pracowni Muzycznej RDK Matysówka i RDK Zalesie prowadzonej przez Katarzynę Szczerbinin. Zaprezentowali się również uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Rzeszowie.

Koncert był wyjątkowy. Młodzi artyści byli znakomicie przygotowani i wykazali się wielkim talentem. Poruszyli licznie zebraną publiczność, która nie skąpiła braw każdemu z młodych wykonawców. Zaprezentowali nie tylko znane kolędy, ale również współczesne utwory, które nawiązują do Bożego Narodzenia.

Na koniec wszyscy zaśpiewali wspólnie „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. – Kolędowanie zaliczone! – powiedziała na koniec pani prowadząca.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj