12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Komitet Grzegorza Brauna zebrał podpisy i złożył wniosek o rejestrację kandydata

REKLAMA

Konfederacja jako pierwszy komitet złożyła wniosek o rejestrację Grzegorza Brauna – swojego kandydata w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Aby to zrobić musiała zebrać 3 tys. podpisów mieszkańców miasta.

9 kwietnia współpracownicy posła Brauna ogłosili, że zebrano więcej podpisów niż jest to wymagane. Wraz z innymi dokumentami zostały złożone o godz. 14 w ratuszu. Przyjął je komisarza wyborczy w Rzeszowie. Do czasu potwierdzenia rejestracji, komitet nadal będzie zbierał podpisy, aby mieć jeszcze dodatkową rezerwę głosów.

Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej przypomniał swoje hasło wyborcze, które brzmi: „Nowy impuls dla Rzeszowa”.

– Poprzednia epoka ogłosiła sama swój koniec. Rzeszowianie stoją teraz przed wyborem, czy oddadzą władze tym, którzy będą chcieli konserwować status quo i to, żeby było tak jak było. Czy też wybiorą nowe otwarcie, nowe inspiracje, nowe wizje, do czego potrzebny jest nowy impuls – mówił kandydat.

Zwrócił się też z wezwaniem do władz centralnych, żeby nie ważyły się naruszać ustalonego już terminu wyborów na 9 maja.

– Po raz kolejny wyzywam również na pojedynek werbalny swoich konkurentów. Debatujmy, dyskutujmy, prezentujemy programy – zachęcał.

Rejestrujemy kandydata! Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

Rejestrujemy kandydata! Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

Opublikowany przez Grzegorz Braun Piątek, 9 kwietnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj