13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Zginął 30-letni motorowerzysta. Nie miał kasku

REKLAMA

Z potrzaskaną głowa leżał na jezdni obok motoroweru. W środku nocy ofiarę wypadku znalazł przypadkowy kierowca i wezwał pomoc. Na ratunek nie było jednak szans. 30-latek zmarł.

Wszystko działo się w nocy z 1 na 2 maja. W Zielonce w powiecie kolbuszowskim, na drodze gminnej świadek zauważył przewrócony motorower i leżącego obok mężczyznę. Natychmiast wykręcił numer alarmowy i wezwał służby. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i policja. Niestety, życia 30-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować.

Sprawę wypadku badają śledczy. Na razie nie wiadomo jak do niego doszło. Policja przypuszcza, że ofiara poruszała się motorowerem. Nie miała założonego kasku ochronnego. Mężczyzna odniósł głównie obrażenia głowy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj