9.1 C
Rzeszów
czwartek, 29 lutego, 2024

Kobiety popierają Grzegorza Brauna

REKLAMA

Kobiety popierają kandydaturę Grzegorza Brauna – pod takim hasłem odbyła się w czwartek (6/05) konferencja prasowa, na której wystąpiły zwolenniczki kandydata na prezydenta Rzeszowa. Uzasadniły dlaczego właśnie on byłby najlepszym włodarzem miasta.

– Każda kobieta, która miała okazję porozmawiać z posłem, zgodzi się ze stwierdzeniem, że pan Grzegorz Braun odnosi się z najwyższym szacunkiem do kobiet. Jesteśmy pewne, że pan Grzegorz będzie reprezentował interesy wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i płeć – mówiła młoda reprezentantka sztabu wyborczego.

Jak dodała, Rzeszów potrzebuje rozsądnego włodarza, który w ten sposób będzie zarządzał miastem. – To sprawdza się w firmach, w domach. Wszyscy wiemy, że nie można sobie na przykład pozwalać na niegospodarne zarządzanie finansami – tłumaczyła działaczka.

Zwolenniczki Grzegorza Brauna podkreślały, że dobry włodarz to taki, który nie jest podatny na wpływy i manipulacje. – Chcemy być pewne, że nowy prezydent zrealizuje swój program. Wiele razy przekonałyśmy się, że nasz kandydat jest wierny swoim poglądom, swoim postanowieniom. Nie jest tzw. chorągiewką – przekonywały.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj