30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Kobiety popierają Grzegorza Brauna

REKLAMA

Kobiety popierają kandydaturę Grzegorza Brauna – pod takim hasłem odbyła się w czwartek (6/05) konferencja prasowa, na której wystąpiły zwolenniczki kandydata na prezydenta Rzeszowa. Uzasadniły dlaczego właśnie on byłby najlepszym włodarzem miasta.

– Każda kobieta, która miała okazję porozmawiać z posłem, zgodzi się ze stwierdzeniem, że pan Grzegorz Braun odnosi się z najwyższym szacunkiem do kobiet. Jesteśmy pewne, że pan Grzegorz będzie reprezentował interesy wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i płeć – mówiła młoda reprezentantka sztabu wyborczego.

Jak dodała, Rzeszów potrzebuje rozsądnego włodarza, który w ten sposób będzie zarządzał miastem. – To sprawdza się w firmach, w domach. Wszyscy wiemy, że nie można sobie na przykład pozwalać na niegospodarne zarządzanie finansami – tłumaczyła działaczka.

Zwolenniczki Grzegorza Brauna podkreślały, że dobry włodarz to taki, który nie jest podatny na wpływy i manipulacje. – Chcemy być pewne, że nowy prezydent zrealizuje swój program. Wiele razy przekonałyśmy się, że nasz kandydat jest wierny swoim poglądom, swoim postanowieniom. Nie jest tzw. chorągiewką – przekonywały.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj