19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Pijana wjechała do rowu i ukryła się w przepuście

REKLAMA

31-latka pędziła na dwóch gazach. Swój pijacki rajd zakończyła w rowie w Pełkiniach w powiecie jarosławskim. Kiedy przyjechały służby ratunkowe, ukryła się w betonowym przepuście. Myślała, że jej nikt nie zauważy, ale wyciągnęli ją strażacy, choć wcale to jej się nie podobało.

W przydrożnym rowie w Pełkiniach zakończyła jazdę 31-letnia mieszkanka gminy Tryńcza. Kierująca toyotą próbowała na wstecznym biegu próbowała wyjechać z rowu, a gdy jej się to nie udało, opuściła auto i ukryła się w betonowym przepuście. Z kanału pod drogą wyciągnęli ją strażacy.

Jak się okazało, kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas interwencji znieważyła funkcjonariuszy i naruszyła ich nietykalność. 31-latka trafiła do policyjnego aresztu. Grozi jej teraz do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj