1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Wielki sukces Klaudii Nieścior! Wygrała Top Model 11!

REKLAMA

Jestem w szokuto pierwsze słowa Klaudii Nieścior po ogłoszeniu werdyktu. 22-latka z Tarnobrzega wygrała jedenastą edycję telewizyjnego show TVN – Top Model!

Do ścisłego finału show dotarły trzy uczestniczki, ale zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Została nią Klaudia Nieścior. Wygrała główną nagrodę – czeka na 100 tys. zł oraz sesja okładkowa dla magazynu modowego, a do tego kontrakt z agencją modeli i modelek. Dodatkowo Klaudia zgarnęła nagrodę 10 tys. zł za sympatię internautów, którzy okrzyknęli ją najpopularniejszą uczestniczką 11 Top Model!

Kim jest Klaudia Nieścior?

Pochodzi z Tarnobrzega, ale mieszka ostatnio też w Warszawie. Dotąd pracowała w salonie kosmetycznym. Swoje weekendy poświęca opiekując się osobami niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu w rodzinie zastępczej, w której sama się wychowała razem z bratem. Jej młodszy brat mieszka za granicą. Rzadko się widują.

Jeśli w życiu są kamienie milowe, to niewątpliwie w przypadku Klaudii, udział w programie jest takim przełomowym etapem. Właśnie spełnia się jej wielkie marzenie o karierze modelki. Innym marzeniem – jak wyznaje – jest założenie własnej rodziny.

Klaudia udziela się na Instagramie. Po wygranej Top Model popularność jej profilu rośnie w zawrotnym tempie. Przez dobę liczba obserwatorów zwiększyła się o kilkadziesiąt tysięcy – sięgając blisko 100 tysięcy!

Zobacz też:

Ten Strażnik Graniczny nie ma sobie równych! Jest wicemistrzem świata!

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj