16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Wielki sukces Klaudii Nieścior! Wygrała Top Model 11!

REKLAMA

Jestem w szokuto pierwsze słowa Klaudii Nieścior po ogłoszeniu werdyktu. 22-latka z Tarnobrzega wygrała jedenastą edycję telewizyjnego show TVN – Top Model!

Do ścisłego finału show dotarły trzy uczestniczki, ale zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Została nią Klaudia Nieścior. Wygrała główną nagrodę – czeka na 100 tys. zł oraz sesja okładkowa dla magazynu modowego, a do tego kontrakt z agencją modeli i modelek. Dodatkowo Klaudia zgarnęła nagrodę 10 tys. zł za sympatię internautów, którzy okrzyknęli ją najpopularniejszą uczestniczką 11 Top Model!

Kim jest Klaudia Nieścior?

Pochodzi z Tarnobrzega, ale mieszka ostatnio też w Warszawie. Dotąd pracowała w salonie kosmetycznym. Swoje weekendy poświęca opiekując się osobami niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu w rodzinie zastępczej, w której sama się wychowała razem z bratem. Jej młodszy brat mieszka za granicą. Rzadko się widują.

Jeśli w życiu są kamienie milowe, to niewątpliwie w przypadku Klaudii, udział w programie jest takim przełomowym etapem. Właśnie spełnia się jej wielkie marzenie o karierze modelki. Innym marzeniem – jak wyznaje – jest założenie własnej rodziny.

Klaudia udziela się na Instagramie. Po wygranej Top Model popularność jej profilu rośnie w zawrotnym tempie. Przez dobę liczba obserwatorów zwiększyła się o kilkadziesiąt tysięcy – sięgając blisko 100 tysięcy!

Zobacz też:

Ten Strażnik Graniczny nie ma sobie równych! Jest wicemistrzem świata!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj