16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Szokujące zdarzenie w Sanoku. Kierowca jechał pod prąd. Potrzebował pomocy

REKLAMA

Jak on jedzie?! – łapali się za głowy świadkowie. 77-letni kierowca jechał pod prąd, mimo zakazu wjazdu. Okazało się, że robił to zupełnie nieświadomie. Potrzebował pilnej pomocy.

Wszystko działo się w Sanoku, na ul. Lipińskiego. Świadkami zdarzenia byli policjanci. Zaniepokoił ich sposób jazdy nissana. Od razu zwrócili uwagę, że kierowca jedzie pod prąd i naruszył zakaz wjazdu.

Niezwłocznie zatrzymali szofera do kontroli. Podczas próby rozmowy z mężczyzną zauważyli, że kontakt z nim jest bardzo utrudniony. Po chwili 77-latek zaczął słabnąć i miał problemy z oddychaniem. Patrol natychmiast udzielili poszkodowanemu pomocy i wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów, mężczyzna szybko trafił pod opiekę lekarzy. Po zbadaniu okazało się, że kierujący miał udar.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj