23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Naćpany kierowca siał grozę na ulicy

REKLAMA

20-latek nissanem uszkodził na parkingu inny samochód i bramę wjazdową. Był trzeźwy, ale badanie wykazało, że działał pod wpływem narkotyków.

Wszystko działo się 16 stycznia o godz. 8 rano na ul. Batalionów Chłopskich w Rzeszowie. Policyjny patrol otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu bramy. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali sprawcę uszkodzenia – 20-latka, który kierował nissanem. Okazało się, że szofer uderzył również w volkswagena.

Kierowca rutynowo został zbadany alkomatem. Wynik: 0,0. Jednak młodzieniec pozostawał dziwnie pobudzony. Dużo mówiły też jego przeszklone oczy. Policjanci wykonali dodatkowe badanie na obecność narkotyków. Narkotester wykazał, że mężczyzna zażywał marihuanę. Dokładne stężenie narkotyków będzie znane po uzyskaniu badania krwi.

Narkotyki to tylko jeden z problemów 20-latka. Okazało się, że kierował samochodem mimo braku prawa jazdy i sądowego zakazu. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj