22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Kierowca busa zasnął. 4 osoby ranne na A4

REKLAMA

Wypadek na autostradzie A4 w Mrowli koło Rzeszowa! Kierowca busa marki Mercedes zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w bariery. Pojazd przewrócił się. Kierowca i trzech pasażerów trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 czerwca przed godziną 18 na autostradzie A4 w Mrowli. Na miejscu natychmiast pojawiły się patrole ruchu drogowego oraz ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że 63-letni kierowca busa marki Mercedes, obywatel Ukrainy, podróżujący w kierunku Krakowa, zasnął za kierownicą na prostym odcinku drogi. Jego pojazd zjechał na prawe pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Następnie pojazd odbił się od barier, powrócił na pas ruchu i przewrócił się na prawy bok.

W wyniku wypadku kierowca i trzech pasażerów busa, dwie kobiety w wieku 40 i 63 lat oraz mężczyzna w wieku 63 lat, odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy poszkodowani są obywatelami Ukrainy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj