7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Kelnerka atakowała nożem z zazdrości. Teraz odpowiada przed sądem

REKLAMA

Kingę W. (20 l.) zżerała zazdrość – do tego stopnia, że dokonała brutalnego ataku w Zawadzie pod Dębicą. Ofiarą młodej kelnerki padła 38-letnia Ukrainka.

Wszystko działo się 17 marca 2023 r. na parkingu przed jednym z zakładów. 19-latka czatowała tu od kilku godzin. O 6:30 zobaczyła swojego byłego partnera, który właśnie wyszedł z fabryki i wsiadał do auta. Nie był sam. Miał pasażerkę – 38-letnią koleżankę z pracy.

atak nozwoniczki1
Atak nożowniczki na parkingu w Zawadzie | Fot. Inres24/Google

Rozwścieczona (teraz) 20-latka w Ukraince widziała rywalkę i przyczynę swojej zawiedzionej miłości. Rozstała się z partnerem, ale cały czas miała nadzieję, że do niej wróci.

Zazdrośnica doskoczyła do auta, zaczęła szarpać Ukrainkę, chwyciła w końcu nóż, którym zadała ofierze dwa ciosy w nogę. Ostrze przebiło na wylot łydkę. Napastniczkę przed dalszym atakiem powstrzymał mężczyzna.

Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Kinga W. uciekła, ale jeszcze tego samego dnia została zatrzymana w Strzyżowie.

Prokuratura postawiła jej zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi nawet dożywocie. Sąd postanowił ją tymczasowo aresztować.

15 grudnia w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie rozpoczął się proces młodej kobiety. Oskarżona została doprowadzona przez policjantów w kajdankach. Nadal przebywa w areszcie. Przyznała się do okoliczności, ale nie do tego, że zamierzała zabić. Dalsza część procesu została utajniono. Wiadomo tylko tyle, że jeszcze w śledztwie tłumaczyła, że chciała tylko ofiarę nastraszyć.

Jak przekazała wcześniej prokuratura mężczyzna będący świadkiem zdarzenia zeznał, że Ukrainka była tylko jego koleżanką z pracy i nie łączyły go z nią żadne głębsze relacje.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj