8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Karambol przy granicy. Ranne dzieci i kobiety w ciąży

REKLAMA

Dwóm kierowcom z Ukrainy zabrakło wyobraźni. Przy bardzo kiepskich warunkach drogowych pędzili rozpędzeni autami, nie zważając, że na ośnieżonej i oblodzonej drodze nie da się w miejscu zatrzymać. Na A4 w Korczowej doprowadzili do karambolu, w którym ucierpieli ich rodacy. W sumie rozbitych zostało pięć samochodów.

Policjanci z Jarosławia wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 11 grudnia, kiedy nastąpił najgorszy atak zimy w tym roku. Intensywne opady śniegu sprawiły, że drogi stały się oblodzone i zaśnieżone. Służby drogowe nie nadążały z usuwaniem śliskości. Ta sytuacja wymagała od kierowców szczególnej ostrożności. Niestety, zabrakło jej dwóm Ukraińcom jadącym autostradą A4.

W Korczowej przy granicy 56-letni kierowca bmw nie dostosował prędkości i wpadł w poślizg. Uderzył w bariery energochłonne, a następnie w hyundaia, po czym ponownie uderzył w bariery. Jadący za bmw 55-letni kierowca audi też pędził bez wyobraźni. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył stojącego hyundaia, a następnie w bmw. Hyundai został zepchnięty na prawy pas ruchu i uderzył w stojące tam volvo i kię.

W wyniku wypadku do szpitala trafiło troje pasażerów hyundaia – dwie kobiety w ciąży oraz 15-miesięczne dziecko.

Jedna z kobiet była zakleszczona w aucie. Aby ją wydostać, konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Do szpitala zostali przewiezieni także pasażerowie audi – kobieta i 7-letnie dziecko.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia to obywatele Ukrainy.

Zobacz też:

Zasypało sakramencko. Zima w natarciu, fatalne warunki jazdy

Tragedia na przejeździe w Wierzawicach. Zginęła 17-letnia pasażerka. Jej tato trafił do szpitala

To wideo mrozi krew w żyłach. Cudem nie doszło do tragedii!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj