24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Kangur Cezar na gigancie. Przykicał do miasta

A co to? Kierowcy, którzy kilka dni temu spotkali na obrzeżach Rzeszowa takiego stwora przecierali oczy ze zdumienia. Ktoś się przebrał za szczura giganta? Ale to coś przecież robiło kic-kic. Uciekało w podskokach i po chwili rozmywało się w białym pejzażu. Zagadka się wyjaśniała. To najprawdziwszy kangur, do tego albinos.

A co to? Kierowcy, którzy kilka dni temu spotkali na obrzeżach Rzeszowa takiego stwora przecierali oczy ze zdumienia….

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Wtorek, 18 stycznia 2022
REKLAMA

Kangurek ma imię Cezar i na co dzień mieszka w zagrodzie z alpakami w Nosówce pod Boguchwałą. Możliwe, że ktoś nie zamknął furtki, albo otworzył ją wiatr. Cezar zwęszył okazję i postanowił wyruszyć na wycieczkę w nieznane.

Zwierzak przywędrował aż na obrzeże Rzeszowa, wzbudzając prawdziwą sensację. A jego właściciele rozpaczali z tęsknoty. Na Facebooku apelowali o pomoc w poszukiwaniach, bo kangurek był w niebezpieczeństwie. Mógł go potrącić samochód lub paść ofiarą sfory psów.

Na szczęście Cezara wytropił pies myśliwski, który był ze swoim właścicielem na spacerze. Udało się zorganizować szybką akcję i odłowić kangurka. Chyba sam już miał dość tej dzikiej przygody. Nie dość, że zmarzł, to jeszcze bardzo zgłodniał.

Na szczęście albinos wrócił cały i zdrowy do swojej zagrody AlpakaTeam w NOSÓWCE. Ośrodek jest otwarty na gości i można go tutaj odwiedzić.

Dziękujemy !!😘😘😘 Dzięki Waszej pomocy udało się odnaleźć Cezara.🦘🦘 Jest już w domu cały zdrowy i bezpieczny. ❤️ Jesteśmy wdzięczni za każdy telefon i udostępnienie. ❤️

Opublikowany przez AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką Sobota, 15 stycznia 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj