2.5 C
Rzeszów
czwartek, 2 lutego, 2023

Najnowsze

Kangur Cezar na gigancie. Przykicał do miasta

A co to? Kierowcy, którzy kilka dni temu spotkali na obrzeżach Rzeszowa takiego stwora przecierali oczy ze zdumienia. Ktoś się przebrał za szczura giganta? Ale to coś przecież robiło kic-kic. Uciekało w podskokach i po chwili rozmywało się w białym pejzażu. Zagadka się wyjaśniała. To najprawdziwszy kangur, do tego albinos.

A co to? Kierowcy, którzy kilka dni temu spotkali na obrzeżach Rzeszowa takiego stwora przecierali oczy ze zdumienia….

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Wtorek, 18 stycznia 2022
REKLAMA

Kangurek ma imię Cezar i na co dzień mieszka w zagrodzie z alpakami w Nosówce pod Boguchwałą. Możliwe, że ktoś nie zamknął furtki, albo otworzył ją wiatr. Cezar zwęszył okazję i postanowił wyruszyć na wycieczkę w nieznane.

CZYTAJ TEŻ:  Grunwaldzka do remontu. Będzie deptak pełen zieleni

Zwierzak przywędrował aż na obrzeże Rzeszowa, wzbudzając prawdziwą sensację. A jego właściciele rozpaczali z tęsknoty. Na Facebooku apelowali o pomoc w poszukiwaniach, bo kangurek był w niebezpieczeństwie. Mógł go potrącić samochód lub paść ofiarą sfory psów.

Na szczęście Cezara wytropił pies myśliwski, który był ze swoim właścicielem na spacerze. Udało się zorganizować szybką akcję i odłowić kangurka. Chyba sam już miał dość tej dzikiej przygody. Nie dość, że zmarzł, to jeszcze bardzo zgłodniał.

Na szczęście albinos wrócił cały i zdrowy do swojej zagrody AlpakaTeam w NOSÓWCE. Ośrodek jest otwarty na gości i można go tutaj odwiedzić.

Dziękujemy !!😘😘😘 Dzięki Waszej pomocy udało się odnaleźć Cezara.🦘🦘 Jest już w domu cały zdrowy i bezpieczny. ❤️ Jesteśmy wdzięczni za każdy telefon i udostępnienie. ❤️

Opublikowany przez AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką Sobota, 15 stycznia 2022
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
2.5 ° C
3 °
1.9 °
91 %
8.8kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-3 °
pon.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu