12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wielki sukces Justyny. Fighterka z 3. Podkarpackiej Brygady OT mistrzynią gali KSW 56

REKLAMA

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej ma swoich szeregach prawdziwą mistrzynię. To starszy szeregowy Justyna Haba. Nie tylko jest żołnierzem, ale również sportowcem – fighterką. Podczas ostatnich prestiżowej gali KSW 56 odniosła niesamowite zwycięstwo.

Turniej KSW 56 odbył się 14 listopada w Łodzi. Justyna na ringu w klatce walczyła z niezwyciężoną dotychczas Karolinę Owczarz. Zawodniczka z Podkarpacia okazała się lepsza. Wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Haba i Owczarz dały znakomitą walkę | KSW 56

Świetne starcie w wykonaniu Haba Justyna i Karolina Owczarz. Sędziowie wskazali Justynę, a Wy?

Opublikowany przez KSW Sobota, 14 listopada 2020

Justyna Haba pochodzi z Boguchwały. Swoje sportowe pasje od kilku lat rozwija trenując w Legion Team Tarnów oraz Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów. Ostatnia walka, to nie jest jej jedyny sukces. Dwa lata temu podczas swojego debiutu na gali RIZIN14 w Japonii pokonała Amerykankę – Shinzu Nozawą Auclair.

Ale sport to nie wszystko. Justyna doskonale czuje się także w żołnierskim mundurze. Służy w 31. Batalionie Lekkiej Piechoty w Rzeszowie, który wchodzi w skład 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Chętnie bierze udział w ćwiczeniach na poligonie i w ternie. Ostatnio razem z innymi żołnierzami brygady włączyła się do pomocy w walce z epidemią. Jednostka WOT jest wielkim wsparciem dla personelu rzeszowskich szpitali. Żołnierze organizują kordony sanitarne, mierzą temperaturę, pomagają w pobieraniu wymazów, pomagają pacjentom w wypełnianiu ankiet.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj