30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Przez pijanego kierowcę zginął pasażer

REKLAMA

Tragedia w miejscowości Jeżowe. 69-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i choć ledwo stał na nogach ruszył w drogę. Do małego daewoo matiza zabrał 53-letniego pasażera i to właśnie on tę przejażdżkę przypłacił życiem.

Drogowy dramat rozegrał się 30 września w Jeżowem w powicie niżańskim. Około godz. 20 gminną drogą pędził daewoo matiz. Kierowca nie wyrobił się na zakręcie. Samochód przebił bariery, wpadł do rowu i przewrócił się na bok.

Auto zostało poważnie rozbite. Miało zmiażdżony dach. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli z pomocą i wyciągnęli z wraku obu mężczyzn. Pasażer był reanimowany. Kiedy przyjechały służby i zrobiło się duże zamierzanie, szofer postanowił się ulotnić. Nagle zauważono, że nigdzie go nie ma. Rozpoczęły się poszukiwania. Odnaleziono go kilkaset metrów dalej, ukrytego w krzakach.

– Miał problemy z poruszaniem z powodu stanu upojenia alkoholowego i obrażeń. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – informuje nadkomisarz Anna Kowalik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

53-letni pasażer, pochodzący z miejscowości Jeżowe zmarł. 69-letni kierowca, mieszkaniec tej samej miejscowości został przewieziony do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji.

Zobacz też:

Nowe radiowozy dla podkarpackiej drogówki

Krwawe zajście pod “Koloseum”. 85-letni emeryt poranił nożem 28-latka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj