30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Dziewczynka silnie krwawiła i liczyła się każda minuta. Pomogli policjanci

REKLAMA

Dramatyczne chwile przeżyli rodzice 12-latki z powiatu brzozowskiego. Ich córka uderzyła się o szybę i ostry kawałek szkła dotkliwie ja pokaleczył Doszło do silnego krwotoku. Rodzice razem z ranną dziewczynką własnym autem popędzili do szpitala. Mieli szczęście, bo natknęli się na policyjny patrol…

W poniedziałek (3/05) wieczorem policjanci z brzozowskiej drogówki prowadzili kontrolę ruchu, czuwając nad bezpieczeństwem osób wracających z majówki. Ustawili się w miejscowości Jasienica Rosielna. Nagle zatrzymał się przy nich ford. Z auta wybiegła zdenerwowana kobieta. Powiedziała, że w pojeździe jest mąż, który próbuje opanować krwotok ich córki. Dodała, że spiszą się z rannym dzieckiem do szpitala. Funkcjonariusze nie tracąc ani chwili, natychmiast włączyli sygnały w radiowozie i eskortowali samochód rodziny, aż dotarli do szpitala. Na miejscu czekał już personel, powiadomiony o wszystkim przez dyżurnego z komendy.

Dziewczynka w porę trafiła pod opiekę lekarzy i otrzymała pomoc. Jak poinformowała we wtorek policja, życiu 12-latki nic nie zagraża.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj