15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Małżeństwo kradło na potęgę. Kosmetyki, ubrania i rower

REKLAMA

Małżeństwo z powiatu łańcuckiego (44/45 l.) trudniło się złodziejstwem na szeroką skalę. Przyłapała ich sprzedawczyni z galerii w Jarosławiu. Policja poszukuje teraz właścicieli rowerów, które odnaleziono podczas przeszukania.

Złodziejka para wpadła w butiku w galerii w Jarosławiu. Rozpoznała ją sprzedawczyni. Miesiąc wcześniej ci sami rabusie w przymierzalni pościągali klipsy i skradli ubrania za 800 zł.

Policjanci zatrzymali małżeństwo i zrobili przeszukanie w ich domu. Znaleziono wiele fantów: odzież z metkami, kosmetyki oraz rowery – dużo rowerów!

Śledczy weryfikują teraz, do kogo należą zabezpieczone rzeczy. Stąd apel o pomoc. Osoby, które rozpoznają na zdjęciach swój pojazd, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu – nr tel. 47 824 13 10 lub 47 824 13 30.

Małżonkowie usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi im do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj