28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Bójka przed dworcem PKP. Wszyscy skończyli na „dołku”

REKLAMA

Trzech mężczyzn pobiło się przed dworcem PKP w Jarosławiu. Policjanci musieli trochę się nagłowić, by ocenić kto tu jest napastnikiem, a kto ofiarą.

Bitwa na pięści wywołała przerażenie przechodniów. Ludzie bali się rozdzielać agresywnych mężczyzn. Zawiadomili policjantów.
Na miejsce przyjechał patrol. – Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do nieporozumienia, najpierw do słownej wymiany zdań, a następnie wywiązała się między nimi bójka. Podczas zajścia dwóch mężczyzn zadawało uderzenia rękami i nogami trzeciemu. Po całym zajściu poszkodowany oddalił się z miejsca, a sprawcy zaczęli uciekać w różnych kierunkach – relacjonuje
aspirant sztabowy Anna Długosz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Policjanci szybko zatrzymali napastników. Okazali się nimi 29-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 38-letni mieszkaniec Jarosławia. Badanie alkomatem wykazało u młodszego z mężczyzn ponad 2 promile alkoholu, a u jego kompana ponad promil. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalili też ofiarę. Ona również wylądowała „na dołku”. Poszkodowany 34-latek z gminy Pawłosiów był trzej nietrzeźwy. W trakcie rozmowy ze stróżami prawa zachowywał się wulgarnie i agresywnie. – Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że ma 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie – dodaje oficer prasowy.

Zarzut udziału w bójce postawiono 29 i 38-latkowi. Mężczyznom grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj