14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Okrutnik zmasakrował kota. Sąd nie miał dla niego litości

REKLAMA

36-latek nie miał żadnej litości. W Jankowicach dopadł bezbronne zwierzę i okrutnie je zmasakrował. Możliwe że sprawa nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie nagranie z monitoringu.

Oprawca pochodzi z powiatu kłodzkiego. Na na Podkarpacie przyjechał z ekipą remontową. Mężczyzna przebywał w Jankowicach i tu złapał kota. Nie miał dla niego żadnej litości. Dla zabawy bestialsko go zatłukł.

Być może sprawa nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie kamery z monitoringu. Nagrały atak okrutnika i film zobaczyli policjanci. Błyskawicznie ustalili oprawcę. Postawiono mu zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem.

Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o areszt i sąd się na to zgodził. Podejrzany trafił do celi na okres 2 miesięcy. Grozi mu jednak nawet do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj