14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Jak zmarł słynny raper? Ujawniono przyczynę

REKLAMA

Jego największym hitem był „Gangsta’s Paradise” („Raj gangsterów”). W ten sposób rapera Coolio (†59 l.) poznał cały świat. W 2022 r. świat zaskoczyła nagła śmierć gwiazdora. Dotąd niejasne były przyczyny zgonu. Dopiero teraz ujawniono nowe fakty.

Raper – którego prawdziwe nazwisko to Artis Leon Ivey Jr – zmarł 28 września 2022 r. w domu swojego kumpla w Los Angeles. Wszedł do toalety. Domownicy po pewnej chwili zorientowali się, że długo nie wraca. Odnaleźli go leżącego na podłodze. Wzywano pogotowie. Prowadzono 45-minutową akcję reanimacyjną, ale szans na ratunek nie było.

Śmierć Coolio uznano za wypadek. Jak ujawnił niedawno lekarz sądowy z Los Angeles, raper Coolio zmarł w wyniku działania środka przeciwbólowego – fentanylu, heroiny i metamfetaminy. Śledczy podejrzewają również, że przyczyną była także ciężka astma i palenie papierosów.

Coolio został poddany kremacji. Pozostawił 10 dzieci. Był żonaty tylko raz z osobowością radiową Josefą Salinas, która zmarła w listopadzie.Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj