15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Jak zginęła 25-letnia Joanna z Łańcuta? Jej ciało znaleziono ukryte w zaroślach

REKLAMA

Niewyobrażalny dramat przeżywa rodzina, wstrząśnięci są mieszkańcy. Nie mogą pojąć dlaczego życie 25-letniej Joanny zostało tak brutalnie przerwane. Zabójcą okazał się szwagier.

Kobieta zaginęła 31 sierpnia. O godz. 16:30 wyszła z pracy w hotelu w Głuchowie. Do domu miała 2 km. Tę odległość pokonywała pieszo. Przy pobliskiej szkole nagrał ją monitoring. To był ostatni ślad. Asia była sama. Zmierzała w kierunku domu.

Kiedy kobieta nie wróciła na czas, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęto poszukiwania, ale dla bliskich i przyjaciół jasne było, że nie jest to przypadkowe zaginięcie.

2 września rano znaleziono ciało kobiety. Znajdowało się na zupełnym pustkowiu w Głuchowie. Ukryto je w zaroślach, w trudno dostępnym terenie. To miejsce wskazał szwagier.

Okazało się, że to on ostatni miał kontakt z Joanną. Zabrał ją sprzed szkoły do samochodu. Wywiózł na pustkowie. A potem – jak podała prokuratura – udusił sznurkiem. Mężczyzna przyznał się do winy i wskazał miejsce, w którym zostawił ciało.

Śledczy na razie ustalają motyw, którym kierował się podejrzany Grzegorz B. 4 września mężczyzna został aresztowany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Szwagier z żoną, ofiara i jej matka, a także brat – wszyscy mieszkali w jednym, dużym domu. Grzegorz pracował jako kierowca tira i często wyjeżdżał w długie trasy po Europie. Ostatnio przebywał na miesięcznym urlopie, który kończył mu się w dniu zabójstwa.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj