-2.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Jak zginęła 25-letnia Joanna z Łańcuta? Jej ciało znaleziono ukryte w zaroślach

REKLAMA

Niewyobrażalny dramat przeżywa rodzina, wstrząśnięci są mieszkańcy. Nie mogą pojąć dlaczego życie 25-letniej Joanny zostało tak brutalnie przerwane. Zabójcą okazał się szwagier.

Kobieta zaginęła 31 sierpnia. O godz. 16:30 wyszła z pracy w hotelu w Głuchowie. Do domu miała 2 km. Tę odległość pokonywała pieszo. Przy pobliskiej szkole nagrał ją monitoring. To był ostatni ślad. Asia była sama. Zmierzała w kierunku domu.

Kiedy kobieta nie wróciła na czas, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęto poszukiwania, ale dla bliskich i przyjaciół jasne było, że nie jest to przypadkowe zaginięcie.

2 września rano znaleziono ciało kobiety. Znajdowało się na zupełnym pustkowiu w Głuchowie. Ukryto je w zaroślach, w trudno dostępnym terenie. To miejsce wskazał szwagier.

Okazało się, że to on ostatni miał kontakt z Joanną. Zabrał ją sprzed szkoły do samochodu. Wywiózł na pustkowie. A potem – jak podała prokuratura – udusił sznurkiem. Mężczyzna przyznał się do winy i wskazał miejsce, w którym zostawił ciało.

Śledczy na razie ustalają motyw, którym kierował się podejrzany Grzegorz B. 4 września mężczyzna został aresztowany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Szwagier z żoną, ofiara i jej matka, a także brat – wszyscy mieszkali w jednym, dużym domu. Grzegorz pracował jako kierowca tira i często wyjeżdżał w długie trasy po Europie. Ostatnio przebywał na miesięcznym urlopie, który kończył mu się w dniu zabójstwa.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj