23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Imprezowy koniec wakacji. Koncerty, festyny, potańcówka i wycieczkowy piętrus

REKLAMA

To już ostatni weekend wakacji. Lato można zakończyć z przytupem. Atrakcji nie brakuje, zwłaszcza muzycznych. W Rzeszowie rusza rockowy festiwal, na którym zagrają takie legendy polskiego rocka jak Armia i Myslovitz. W Przemyślu też będą gościć gwiazdy – m.in. Big Cyc i Krzysztof Cugowski. Są też festyny. W objazd po stolicy Podkarpacia rusza wycieczkowy piętrowy autobus.

Rockowa Noc

plakat rock noc

27 sierpnia na Bulwarach startuje festiwal Rockowa Noc. To dwa dni ostrego i głośnego grania. W piątek od godz. 18 odbędzie się konkurs młodych zespołów. Wieczorem atrakcją będą natomiast występy gwiazd – rzeszowskiej grupy WSK i House of Death.

W sobotę granie rozpocznie się już od godz. 17. Wystąpi laureat przeglądu, a potem na scenie pojawią się prawdziwi weterani rocka – zespoły: RoseMerry, 1984, Armia i Myslovitz.

Festiwalowi będzie towarzyszyć zlot Food Tracków, który potrwa do niedzieli. Punkty gastronomiczne czynne będą już od godz. 12.

Miejska potańcówka

potancowka1
Miejska Potańcówka | Fot. Urząd Miasta w Rzeszowie

Seniorzy ucieszą się z Miejskiej Potańcówki. Jej kolejna edycja w stylu ento – odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 19:00 w budynku Rzeszowskiego Domu Kultury „Przybyszówka” przy ul. Dębickiej 170. Folkowe brzmienia i doskonałą zabawę zapewni grający na żywo zespół.

Piętrowy autobus

autobus wycieczkowy1
Piętrus | Fot. Urząd Miasta w Rzeszowie

W weekend Rzeszów przygotował jeszcze jedną atrakcję. Przejażdżkę angielskim, piętrowym autobusem. W sobotę i niedzielę odbędą się trzy kursy: dwa turystyczne z przewodnikiem (godz. 12:00 i 14:00) oraz jeden muzyczny ( godz. 16:00). Start spod Ratusza. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Ratuszu na Rynku, 2 piętro, wydział promocji, w godz. 7.30-15.30.

Zielony Festyn

W sobotę o godz. 16 na boisku przy hali sportowej przy ul. Miłocińskiej 41 rozpocznie się Zielony Festyn, czyli bomby kwiatowe, konie, alpaki i ekowarsztaty.

Cugowski, Big Cyc, Happysad w Przemyślu

Weekend Przemyśl zaprasza na Wincentiadę, czyli Święto Patrona Miasta Przemyśla.

Gwiazdy zagrają na przemyskim Rynku. W Sobotę 28 sierpnia o godz. 19 wystąpią Grażyna Łobaszewska & Ajagore oraz Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów!

W niedzielę 29 sierpnia po godzinie 19.00 zagrają HAPPYSAD i BIG CYC!

Dodatkowo od godziny 13.00 odbywać się będzie Kiermasz Rozmaitości, Festiwal Food Trucków, Stoiska, Konkursy i inne atrakcje.

Wincentiada plakat

Agro Targi w Skołoszowie

To jedna z największych rolniczych imprez na Podkarpaciu. W Skołoszowie pod Przemyślem odbędą się Agro Targi Wschód. Przygotowano pokazy sprzętów rolniczych, największy na świecie monster truck, a także Festiwal Wieprzowiny.

targi wschod plakat
239495012 298282102097577 773241139166551849 n

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj