2.5 C
Rzeszów
piątek, 1 grudnia, 2023

Imprezowy koniec wakacji. Koncerty, festyny, potańcówka i wycieczkowy piętrus

REKLAMA

To już ostatni weekend wakacji. Lato można zakończyć z przytupem. Atrakcji nie brakuje, zwłaszcza muzycznych. W Rzeszowie rusza rockowy festiwal, na którym zagrają takie legendy polskiego rocka jak Armia i Myslovitz. W Przemyślu też będą gościć gwiazdy – m.in. Big Cyc i Krzysztof Cugowski. Są też festyny. W objazd po stolicy Podkarpacia rusza wycieczkowy piętrowy autobus.

Rockowa Noc

plakat rock noc

27 sierpnia na Bulwarach startuje festiwal Rockowa Noc. To dwa dni ostrego i głośnego grania. W piątek od godz. 18 odbędzie się konkurs młodych zespołów. Wieczorem atrakcją będą natomiast występy gwiazd – rzeszowskiej grupy WSK i House of Death.

W sobotę granie rozpocznie się już od godz. 17. Wystąpi laureat przeglądu, a potem na scenie pojawią się prawdziwi weterani rocka – zespoły: RoseMerry, 1984, Armia i Myslovitz.

Festiwalowi będzie towarzyszyć zlot Food Tracków, który potrwa do niedzieli. Punkty gastronomiczne czynne będą już od godz. 12.

Miejska potańcówka

potancowka1
Miejska Potańcówka | Fot. Urząd Miasta w Rzeszowie

Seniorzy ucieszą się z Miejskiej Potańcówki. Jej kolejna edycja w stylu ento – odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 19:00 w budynku Rzeszowskiego Domu Kultury „Przybyszówka” przy ul. Dębickiej 170. Folkowe brzmienia i doskonałą zabawę zapewni grający na żywo zespół.

Piętrowy autobus

autobus wycieczkowy1
Piętrus | Fot. Urząd Miasta w Rzeszowie

W weekend Rzeszów przygotował jeszcze jedną atrakcję. Przejażdżkę angielskim, piętrowym autobusem. W sobotę i niedzielę odbędą się trzy kursy: dwa turystyczne z przewodnikiem (godz. 12:00 i 14:00) oraz jeden muzyczny ( godz. 16:00). Start spod Ratusza. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Ratuszu na Rynku, 2 piętro, wydział promocji, w godz. 7.30-15.30.

Zielony Festyn

W sobotę o godz. 16 na boisku przy hali sportowej przy ul. Miłocińskiej 41 rozpocznie się Zielony Festyn, czyli bomby kwiatowe, konie, alpaki i ekowarsztaty.

Cugowski, Big Cyc, Happysad w Przemyślu

Weekend Przemyśl zaprasza na Wincentiadę, czyli Święto Patrona Miasta Przemyśla.

Gwiazdy zagrają na przemyskim Rynku. W Sobotę 28 sierpnia o godz. 19 wystąpią Grażyna Łobaszewska & Ajagore oraz Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów!

W niedzielę 29 sierpnia po godzinie 19.00 zagrają HAPPYSAD i BIG CYC!

Dodatkowo od godziny 13.00 odbywać się będzie Kiermasz Rozmaitości, Festiwal Food Trucków, Stoiska, Konkursy i inne atrakcje.

Wincentiada plakat

Agro Targi w Skołoszowie

To jedna z największych rolniczych imprez na Podkarpaciu. W Skołoszowie pod Przemyślem odbędą się Agro Targi Wschód. Przygotowano pokazy sprzętów rolniczych, największy na świecie monster truck, a także Festiwal Wieprzowiny.

targi wschod plakat
239495012 298282102097577 773241139166551849 n

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj