13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Groza na drodze. Kierowca ciężarówki z alkoholem był kompletnie pijany

REKLAMA

Alkohol w przyczepie, alkohol też w organizmie kierowcy. 39-letni Bułgar stwarzał na drodze ogromne zagrożenie. Kierował ciężarówką i był kompletnie pijany. Nagle stracił panowanie nad swoim tirem. Kolos przewrócił się do rowu. Cud, że nikt nie zginął.

W poniedziałek po godz. 17 w Humniskach w powiecie brzozowskim, 39-letni obywatel Bułgarii kierując ciężarowym dafem na prostym odcinku stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się samochodu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący jest nietrzeźwy i ma 2,5 promila alkoholu w jego organizmie!

Mężczyzna został ranny. Po zaopatrzeniu przez personel medyczny, w związku z popełnionym przestępstwem został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Samochód wraz z ładunkiem alkoholu został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Po wytrzeźwieniu kierujący usłyszał zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i odpowiedział za swoje czyny przed sądem.

Humniska
Tir wywrócił się z towarem | Fot. KPP Brzozów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj