20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Grzegorz Braun wysłuchał obaw mieszkańców osiedla Grota Roweckiego. Chodzi o drogę i nowy blok

REKLAMA

W minioną środę, 12 maja Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami osiedla Grota Roweckiego, którym nie podoba się nowa inwestycja w sąsiedztwie ich bloków i hali Podpromie. A chodzi przede wszystkim o drogę dojazdową do hali, która według mieszkańców została przejęta przez dewelopera.

Przy zbiegu ulic Lenartowicza i Hetmańskiej deweloper planuje zabudować trzy działki dwoma blokami połączonymi tzw. przewiązką, zostawiając pod nią przejazd. – Mieszkańcy – nauczeni doświadczeniem – nie wierzą deweloperowi, a budowę kolejnych bloków w tym miejscu oceniają bardzo krytycznie. Ruch, jaki tu powstanie po zasiedleniu nowych mieszkań będzie udręką dla nowo osiedlonych, jak i dla dotąd tu mieszkających. Należy wspomnieć też o zagrożeniu życia i zdrowia kibiców w hali na Podpromiu, gdzie imprezy masowe będą obarczone trudnościami w sytuacjach alarmowych, związanych z ewakuacją publiczności hali – podziela obawy mieszkańców Grzegorz Braun.

Jak zaznacza, że dodatkowym problemem będzie jeszcze większy brak miejsc parkingowych. – Nie pozostawiamy mieszkańców samych i już działamy w ich sprawie! – zapewnia kandydat na prezydenta.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj